DARTC - лого
Про нас
створюємо рішення
для вашого бізнесу

Компанія DARTC спеціалізується на створенні web продуктів для українського та закордонних ринків. Сьогодні DARTC - це розробка порталів В2В для середнього та великого бізнесу, проекти e-commerce з синхронізацією з 1С, CRM та ін. проекти.

Наші цінності

Серед замовників DARTC - виробники та постачальники непродовольчих товарів, медичні клініки, інформаційні та новинні портали, представники продовольчого та аграрного сектору, ювелірні маркет-плейси та платформи онлайн-навчання. Ми не просто створюємо сайти - ми пропонуємо стратегічне рішення для бізнесу. Наша задача - створити web інструментарій, що приносить замовнику позитивний бізнес-результат.

Пропустити
Історія компанії

Компанія DARTC з'явилася на харківському ринку IT-послуг в 2008 році. Спочатку ми позиціонували себе як дизайнерська студія і займалися розробкою логотипів, банерів, HTML-шаблонів

По мірі накопичення досвіду ми вирішили освоювати нові професійні області, перейшовши до повноцінної розробки сайтів "під ключ". У команду були залучені програмісти, SEO-фахівці, UX / UI дизайнери, контент-менеджери та інші фахівці.

2008

Вихід зі складу Web Ukraine, компанія починає розвиватися як самостійна дизайнерська студія. Ми накопичили велику базу знань і практичного досвіду. Ми малюємо сайти ...

2009

24 березня 2009 року Dartc святкує свій перший День Народження! За рік виконано більше 36 дизайнерських проектів, студія отримує позитивний досвід в проведенні зовнішньої рекламної кампанії.

2010

Еволюційне зростання та розширення штату призводить до нового ступеню розвитку — компанія розпочинає веб-розробки на основі CMS MODX

2011

Ми зростаємо. В команду залучаються нові профільні фахівці. Дизайн розділяється на два напрямки: графічний і веб дизайн.

2012

Ми вдосконалюємось. Починаємо розробку своїх доповнень до CMS MODX, впроваджуємо адаптивну верстку при розробці сайтів.

2013

Ми починаємо використовувати CMS MODX як CMF. Розробляється методика синхронізації даних зі сторонніми сервісами. Компанія формує свій власний репозиторій плагінів для CMS MODX. Формується відділ розробки на цій платформі і його позиціонування як Modx-Solution.

2014

Розширюємо горизонти. Сформовано ядро постійних клієнтів на ринку України, країн СНД і США. Початок роботи з іншими PHP CMS платформами: WordPress, OpenCart та PrestaShop.

2015

Реєстрація ТМ DARTC - компанія отримує офіційну назву, логотип і нові внутрішні стандарти менеджменту. Штат збільшується до 8 співробітників. На цьому етапі формується ключовий слоган компанії: "Цифрові рішення для бізнесу".

2016

Впроваджується комплексне програмне забезпечення для ERM + PM. Початок розвитку продукту компанії Cloud24crm. Введення стандартів якості та його контролю.

2017

Нарощуємо потенціал. Розробники починають використовувати PHP-фреймворки Yii2 і Laravel. З'являються напрацювання на кастомному PHP.

2018

Штат розширюється до 17 фахівців: формується відділ SEO та рекламного просування. Компанія приступає до розробки мобільних додатків на Android і iOS.

2019

Розширюємо географію - працюємо з Україною, країнами СНД, США, з Канадою, Німеччиною, Чехією. Переїжджаємо в новий просторий офіс в центрі міста.

2020

Пережили карантин Covid-19 та оновлення менеджерського складу компанії. Спеціалізуємось на розробці складних проєктів e-commerce. Запускаємо власний проєкт Food Delvery Service.

2021

Переводимо процеси компанії на методологію Scrum. Багато часу приділяємо формуванню команди професіоналів. Стандартизуємо бріфи та переводимо до переліку постійних послуг компанії створення B2B порталів. Удосконалюємо та презентуємо на ринку продукт Cloud 24 CRM.

Пропустити
Наші переваги
01

Орієнтуємось на бізнес-потреби замовника

02

Маємо багатий досвід роботи з представниками різних комерційних напрямків

03

Виконуємо повний цикл розробки: від проектування ідеї до технічної та рекламної підтримки

04

Надаємо додаткові види послуг — комплексний аудит сайту, розробка фірмового стилю, наповнення контентом, SEO-оптимізація, рекламне просування — не привертаючи фахівців з боку

05

Забезпечуємо повноцінний менеджерський супровід на кожному етапі створення проекту

06

Використовуємо гнучкі методології для управління проектами — замовник може бачити і контролювати процес розробки

07

Дотримуємось принципів етичного ведення бізнесу — робота з нами передбачає дотримання всіх прийнятих домовленостей, наявність необхідної документації, при необхідності — придбання якісних сторонніх сервісів та інструментів

Открытые вакансии

Интересных проектов становится больше, и наша команда продолжает расти. Если не нашли подходящую вакансию — пишите

Давайте співпрацювати. Зв'яжіться з нами!