DARTC - лого

Компанія веб-розробки DARTC це

комплексний підхід до вирішення ваших бізнес завдань: від ескізу - до готового рішення експертний аналіз різних видів бізнесу для їх успішної інтеграції в інтернет ваш надійний партнер, зацікавлений у прибутковості і розвитку вашого бізнесу.
Відділ кадрів: job@dartc.ua
Україна, Харків, вул. Кооперативна 22
Наші послуги
Ми більше 10 років вирішуємо завдання наших клієнтів в інтернеті

У нашому портфоліо налічується понад 300 веб-проектів різного формату: корпоративні сайти, інтернет-магазини, Лендінги, сайти-візитівки. Шлях від проектування ідеї до супроводу і підтримки сайту був багаторазово пройдений нашою командою, тому ми знаємо, як долати будь-які технічні складності. Солідний практичний досвід Dartc в сфері дизайну, web-розробки, SEO-просуванню, реклами дозволяє нашим клієнтам стати кращими у своїй сфері.

Пропустити
Ми не створюємо сайти, ми створюємо інструмент для вашого бізнесу
Сергій Кулик
CEO, Founder
Company DARTC

Розробка і просування сайтів — це багатоетапний процес, що вимагає постійної взаємодії замовника і виконавця. Наша компанія дотримується принципу клієнтоорієнтованості і починає новий проект з аналізу галузі або сегмента бізнесу, в якому працює замовник. Ми вивчаємо цільову аудиторію, попередньо оцінюємо потенціал і ресурси, які необхідно буде використовувати. Потім відбувається обговорення проекту з клієнтом, де затверджуються кінцеві вимоги до майбутнього продукту.

У міру зростання клієнтської бази нам довелося освоїти широкий спектр бізнес-напрямків: торгівля та дистрибуція, сервіси та послуги. Наша компанія розробляла і впроваджувала рішення для представників медичної, будівельної, журналістської, освітньої, спортивної, розважальної, ресторанної індустрії. Магазини модного одягу, взуття та аксесуарів, кафе і клуби, сервіси велопроката і СТО, стоматологічні клініки, банки і ломбарди, онлайн-ЗМІ, художні галереї, кінотеатри, салони краси — ми створювали унікальні проекти для даних організацій і придбали компетенції в кожній з цих галузей. Все це дозволяє нам ефективно використовувати накопичені знання в наступних проектах, пропонуючи оптимальні бізнес-рішення і результативні стратегії просування.

Студія веб розробки Dartc береться за створення сайтів «з нуля», а також займається розвитком діючих проектів, включно з оновленням платформи, редизайном, наповненням контентом, інтеграцією зі сторонніми ресурсами, рефакторингом, SEO-просуванням. Крім того, ми можемо розробити фірмовий стиль компанії, веб-дизайн сайту та оформлення реклами. Наша креативна дизайнерська команда знайома з усіма актуальними трендами UX / UI дизайну і легко виконає візуалізацію вашої ідеї.

На нашу думку, продаючий сайт повинен не тільки мати привабливий дизайн, продуману структуру і якісно реалізований функціонал, але також потребує унікальний затребуваний контент, початкову SEO-оптимізацію та подальшу технічну, рекламну підтримку. Тому ми прагнемо братися за проекти, що припускають подальший супровід з нашого боку або з боку клієнта.

Компанія Dartc вже досить давно працює в сфері інтернет-бізнесу, щоб розуміти ризики цього конкурентного ринку і враховувати їх при створенні кожного нового продукту. Ми прагнемо до того, щоб бюджет клієнта був витрачений максимально продуктивно, тому розробка проекту обов’язково включає консалтинговий супровід і розробку індивідуальної маркетингової стратегії. Наше завдання — забезпечити успішний розвиток кожного свого «дитинча» і сприяти процвітанню бізнесу клієнта. Це в свою чергу зміцнює репутацію нашої компанії і позитивно впливає на залученість наших співробітників.

Розпочати сьогодні успішний бізнес
в інтернеті в 5 разів дешевше,
ніж це буде коштувати через 1 рік

Діджиталізація оффлайн бізнесу в інтернет.
Більше питань, ніж відповідей? Ще зважуєте за і проти?

Давайте співпрацювати. Зв'яжіться з нами!