DARTC - лого
Корпоративний сайт / May 2015
WDP Ukraine
Перейти на сайт
Про проект

Розробка сайту для школи бойових мистецтв Wudang Principles почалася зі знайомства з її діяльністю: концепцією, викладацьким складом, організацією навчального процесу. Ми прагнули створити проект, який би став візуальним відображенням ідеології школи, а також засобом її популяризації. В результаті для проекту було розроблено ефектний дизайн в стилі гранж, а нашим художником була намальована ілюстрація, відповідна даній стилістиці. Сайт надає всю інформацію, необхідну потенційним клієнтам: ціни, розклад, контактні дані. Спеціальний вбудований модуль дозволяє відправити анкету для запису в школу. Щоб зацікавити відвідувачів, не знайомих з техніками східних бойових мистецтв, ми розмістили на сайті галерею з фотографіями і відеозаписами занять.

Особливості

Сайт школи бойових мистецтв Wudang Principles повинен виконувати відразу кілька завдань: інформувати діючих клієнтів про будь-які зміни або важливі події в житті WDP, а також рекламувати її послуги в інтернеті. В першу чергу нами був розроблений унікальний дизайн з шорсткою текстурою фону і рваними елементами: з одного боку — втілення принципів свободи WDP, з іншого — орієнтація на розкутість і частково бунтарську молодіжну аудиторію.

Також був розміщений авторський малюнок, створений спеціально для цього проекту: він демонструє бойову сцену за участю двох супротивників, прототипами яких стали два брата — засновника школи. У це зображення витончено вбудована кнопка, натискання на яку відкриває анкету «Записатися в школу». Вся інформація про роботу школи структурована, забезпечена фото- і відеоілюстраціями. Налаштована інтеграція з соцмережами і локалізація на двох мовах.

Ключові етапи роботи над проектом:

  • Вивчення діяльності школи, аналіз і порівняння проектів схожих організацій;
  • Розробка індивідуального дизайну, в який включена авторська тематична ілюстрація;
  • Підготовка і додавання текстового і візуального контенту;
  • Додавання модуля подачі заявки;
  • Створення російської та англійської локалізації.
Давайте співпрацювати. Зв'яжіться з нами!