DARTC - лого
Интернет-магазин
Velospica.com.ua
Перейти на сайт
Про проект

Навесні 2018 новий гравець на харківському ринку велопроката, власник «Спиці» звернувся до нас із замовленням: створити корпоративний сайт, який би анонсував появу його проекту і сприяв швидкому залученню клієнтів. Щоб грамотно втілити цю ідею, ми в тісній співпраці з замовником розробили фірмовий дизайн і структуру сайту. Він містить всю необхідну текстову і візуальну інформацію, яку потрібно знати потенційним замовникам. На даний момент наші фахівці займаються активним просуванням сайту в інтернеті.

Особливості проекту

Становлення цього проекту почалося з вивчення даної сфери послуг та обговорення побажань клієнта. Було розроблено дизайн у корпоративному стилі, додано і структуровано контент. Відвідувачі бачать умови і вартість прокату, прайс-лист ремонтних робіт, дані про місцезнаходження та режим роботи велопроката. Також на сайті можна відвідати розділ новин або підписатися на групи «Спиці» в соцмережах, щоб завжди бути в курсі цікавих заходів зі світу велоспорту.

Однак головний акцент ми робили в просування сайту, використовуючи можливості SEO и рекламні кампанії.

Особливим досягненням стала акція до Велодня: вона була запущена всього за тиждень до заходу, але тим не менше сприяла тому, що в день поїздки (незважаючи на дощ) в прокаті були розібрані всі велосипеди.


Основні етапи роботи над даним проектом:

  • дослідження і порівняння проектів схожого формату;
  • складання структури сайту і верстка сторінок;
  • розробка дизайну на основі фірмового стилю клієнта;
  • розкрутка та просування сайту.
Давайте співпрацювати. Зв'яжіться з нами!